Váš interiér si zaslouží tu nejvyšší kvalitu

Vinylové plovoucí podlahy, které najdete u nás jsou tím nejlepším řešením pro každý interiér. Jsou vybaveny patentovaným zaklikávacím systémem, který velmi usnadňuje jejich instalaci, dále mají kvalitní tepelnou propustnost a můžete pod ně nainstalovat i vytápění a jejich design připomínající dřevo dodá každému interiéru dokonalý vzhled.

povrch

U nás https://www.bukoma.cz/vinylove-plovouci-podlahy najdete opravdu vysoce kvalitní produkty za velmi příznivých cenových podmínek, které budou dokonalým doplňkem ve Vašem interiéru. Dodají každému interiéru nejen dokonalý vzhled, ale také vysoký komfort. Máme pro Vás připraveny hned dva druhy a to jak druh pro lepení, tak také druh vybavený zaklikávacím systémem, jak již bylo zmiňováno.

Modely se zaklikávacím systémem mají opravdu spoustu výhod, tedy nejen možnost pokládky bez použití lepidla. Můžete je také podložit speciální podložkou, která snižuje kročejový hluk. Každopádně k jejich pokládce Vám postačí zalamovací nožík, který Vám pomůže upravit délku dílců. Při této úpravě nevzniká žádný prach ani piliny. Právě proto je pokládka nejen jednoduchá, ale také rychlá.

Stačí jen nahlédnout k nám a projít si nabídku, ve které najdete spoustu nejrůznějších designů a dekorů, ze kterých si můžete vybrat odstín a provedení, které nejvíce odpovídá Vašim požadavkům a vzhledu Vašeho interiéru. Velkou předností tohoto produktu je možnost použití i v kuchyni či koupelně a dokonce také v komerčních prostorách a v lehkém průmyslu.

pokoj

Kromě toho u nás také najdete všechno důležité k dotvoření celku, jako jsou soklové a přechodové lišty a samozřejmě také podložky pro snížení kročejového hluku. Prostě jedině u nás najdete všechno potřebné na jednom místě, a to ve vysoké kvalitě a za skvělou cenu na trhu. Jsme dostupní pro Vás pro všechny z každého koutu republiky.